З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2019 14:41

Шановні працівники житлово комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Ваша галузь стоїть перед великими викликами. Вона потребує глибокого та активного реформування, що дозволить модернізувати інфраструктуру населених пунктів, підвищити якість комунальних послуг.

Дякую вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення, і зичу, щоб вам завжди вистачало професійної майстерності, досвіду та витримки для виконання завдань щодо якісного обслуговування громадян.

Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, щастя, достатку, бадьорості і  душевного комфорту.

з повагою, голова Новоуспенівської ОТГ Іван Сеник