Голова Новоуспенівської ОТГ Іван Сеник прийняв активну участь в обговоренні питання з розподілу освітньо-медичної субвенції між містами обласного значення, районами і ОТГ

Дата: 07.02.2019 13:50

25 січня 2019 року в приміщенні Запорізької міської ради пройшли загальні збори Запорізького регіонального відділення асоціації міст України. Основне питання, яке було розглянуто на засіданні -  віднайти компромісний варіант розподілу додаткової державної дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я для міст обласного значення, районів і об’єднаних територіальних громад.

25 січня 2019 року  Сеника Івана Богдановича, голову Новоуспенівської ОТГ Веселівського району Запорізької області  було нагороджено почесною грамотою голови Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, ініціативу та наполегливість, зразкове виконання службових обов`язків, високі морально-ділові якості та вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Запорізької області.