Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 10.01.2019 14:18

Запорізькіроботодавці за рік перерахували до Пенсійного і соцфондів понад 7 мільярдів гривень

Річний внесок запорізькихплатників єдиного соціального внеску склав 7 мільярдів 67 мільйонів гривень (невраховуючи дані великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінніОфісу ВПП ДФС).

Як повідомив в. о. начальникаГоловного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, у порівнянні з2017 роком надходження зросли на 1,6 мільярда.

У грудні роботодавці Запорізькогорегіону перерахували майже 722 мільйони.

Найбільші суми ЄСВ за 2018 рікнадійшли від платників м. Запоріжжя – 3,8 мільярда, у м. Енергодар до соцфондівсплачено 765,6 мільйона, у м. Мелітополь та Мелітопольському районі – 611,6мільйона, у м. Бердянськ та Бердянському районі – 435,5 мільйона, уВільнянському районі – понад 148 мільйонів, у Василівському районі – 141,6мільйона, у м. Токмак та Токмацькому районі – 133 мільйони, у Пологівськомурайоні – близько 121 мільйона, у Запорізькому районі – 120 мільйонів, уОріхівському районі – більш ніж 105 мільйонів.

Нагадаємо, у 2019 році розмірмінімального внеску становить 918,06 гривні. Базова ставка ЄСВ дорівнює 22відсоткам. Єдиний соцвнесок сплачується щоквартально, до 20 числа місяця, щонастає за звітнім або щомісячно у вигляді авансового платежу до 20 числа.

На Запоріжжіспрощену систему оподаткування обрали близько 47 тисячпідприємців

У Запорізькій області станом напочаток 2019 року зареєстровано 46705 фізичних осіб-підприємців, які сплачуютьєдиний податок. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС уЗапорізькій області Валерій Манько, порівняно з минулим роком кількістьпредставників малого і середнього бізнесу зросла на три тисячі.

Переважна більшість суб'єктівпідприємництва обрали другу групу спрощеної системи оподаткування – 22801особа, у третій групі працюють майже 16 тисяч платників, у першій – вісімтисяч.

У 2019 році у спрощеній системіоподаткування для фізосіб-підприємців передбачені наступні ставки єдиногоподатку: для першої групи – 10 відсотків від прожиткового мінімуму (192,10гривні на місяць), для другої групи – 20 відсотків від мінімальної зарплати(834,60 гривні на місяць), для третьої групи – 3 відсотки від доходу дляплатників ПДВ та 5 відсотків від доходу для неплатників ПДВ.

Запорізькі платникиподатків забезпечили до державного бюджету понад 6,8 мільярда гривень

За 2018 рік податкові надходженнявід платників податків Запорізького регіону склали 6 мільярдів 863 мільйонигривень (без показників великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькомууправлінні Офісу ВПП ДФС). Як повідомив в. о. начальника Головного управлінняДФС у Запорізькій області Валерій Манько, запоріжці забезпечили на 1,2 мільярдаабо на 23 відсотки більше, ніж у 2017 році.

Найбільші суми надійшли відсплати податку на додану вартість – 3 мільярди 247,6 мільйона, перевищивширівень 2017 року на 24 відсотки або на 624 мільйони.

Від оподаткування доходівфізичних осіб держбюджет отримав 1 мільярд 687 мільйонів, що на 287 мільйонівабо на 21 відсоток більше, ніж у попередньому році.

Податку на прибуток підприємствсплачено 781 мільйон, це на 220 мільйонів або на 39 відсотків випереджає дані2017 року.

Понад 540 мільйонів гривень додержавної казни спрямовано у вигляді військового збору, що на 110 мільйонів абона 25,6 відсотка більше, ніж за 2017 рік.

Суб'єкти господарювання, які усвоїй діяльності використовують природні ресурси, перерахували майже 300мільйонів гривень рентної плати за надра та воду.