До уваги депутатів Новоуспенівської сільської ради!

Дата: 12.12.2018 11:57

22 грудня 2018р. о 10.00 год  в сесійній залі адмінбудівлі сільської ради відбудеться пленарне засідання сімнадцятої сесії сьомого скликання  Новоуспенівської сільської ради.

ЧЕРГА ДЕННА

Засідання сімнадцятої сесії сьомого скликання

Новоуспенівської сільської ради

22 грудня 2018р.

1. Про затвердження  переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування правопорушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.
  2. Про створення робочої комісії Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області з прискореного перегляду регуляторних актів.
  3. Про затвердження Програми «Підтримка  та розвиток комунального некомерційного підприємства «Новоуспенівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області» на 2019 рік.
  4. Про затвердження Програми «Благоустрій населених пунктів громади на 2019 рік».
  5. Про затвердження Програми «Створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2019 рік».
  6. Про затвердження Програми «Підтримка надання соціальних послуг на території Новоуспенівської сільської  ОТГ на 2019 рік».
  7. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка ГО «Об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Веселівщини» на 2019-2021 роки.
  8. Про план роботи Новоуспенівської сільської ради на  2019р.
  9. Про затвердження ліміту споживання бензину протягом 2019 року.
  10. Про затвердження положення про преміювання, виплату надбавок  та допомоги сільському голові   та працівникам  Новоуспенівської   сільської ради.
  11. Про умови оплати праці сільського голови  на 2019 рік.
  12. Про  бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 р.
  13. Про припинення договору оренди земельної ділянки в с.Новоіванівка в зв'язку зі смертю орендаря.
  14. Про приведення державного акту у відповідність до чинного законодавства (гр. Бєлка Глафіра Іванівна, с.Новоіванівка).
  15. Інше.