З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!!

Дата: 06.12.2018 10:41

Шановні односельці! Сьогодні щиро вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших осель, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках.

В День Збройних Сил України від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань, зберігати спокій і впевненість у будь-якій життєвій ситуації, здійснювати гарні і добрі вчинки, берегти і міцно любити своїх рідних, піклуватися про майбутнє і з успіхом досягати великих висот.

З повагою,                                                                               голова Новоуспенівської ОТГ        Іван СЕНИК