День працівника сільського господарства у селі Запоріжжя Новоуспенівської ОТГ

Дата: 19.11.2018 09:13

17 листопада у приміщенні школи у с.Запоріжжя відбувся святковий вогник «Від усієї душі», присвячений Дню працівника сільського господарства. У затишній обстановці зібралися запоріжці, які колись і нині мають відношення до вирощування зерна і соняшника, фруктів і овочів, молока і м’яса.

Співочий колектив вчителів місцевої школи Даценко Н.М., Сокольвяк Н.М., Мудриченко О.В., Петрова Н.А., та Сиплива О.Л. та Манойленко В.Г. разом з учасницями вокального ансамбля «Яблунька» Веселівського сільського клубу підготували справжню душевну концертну програму, яка дала можливість усім присутнім зануритися в атмосферу спогадів, пісень і сміху.

Проведення такого заходу стало можливим за підтримки голови Новоуспенівської сільської ради Сеник І.Б., директора Запорізької ЗОШ І-ІІ ст. Гридасова В.А. та сільського бібліотекара Варьохи Н.Ф., вчительки Косарь Т.Д., та шкільного повара Колесник Н.В.