Привітання до 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 26.10.2018 09:12

Шановні ветерани, учасники бойових дій,  жителі  громади!

Від щирого серця вітаю Вас із 75-ою річницею визволення України від фашистських загарбників!

Пам’ять війни - це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми дідами, живим і полеглими, перед усіма солдатами Другої світової війни. Ніхто і ніколи не має права забути про мільйони загиблих, про подвиг нашого народу, про трудовий героїзм у тилу. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. І такої єдності, такого святого братерства, такої міцної віри в Перемогу ще не знала історія.

Ми безмежно вдячні кожному з вас, шановні ветерани, за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя.

Бажаю всім жителям громади добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі, зміцнення і розбудови незалежної України.

З повагою,

Голова Новоуспенівської ОТГ                             Іван СЕНИК