День захисту дітей в селі Новоуспенівка

Новоуспен. ЗОШ 1(1)Щороку в перший літній день в «Новоуспенівській ЗОШ І-ІІІ ст.» ми відзначаємо радісне свято - Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року. Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами керівника закладу.  Святково-розважальне дійство «Діти сонця-квіти землі» для учнів закладу було організоване Новоуспенівським сільським будинком культури та проходило на території школи. Всіх присутніх з цим святом привітав голова Новоуспенівської сільської ради Сеник І.Б. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у різноманітних   конкурсах, стрибали, танцювали, співали,  за  що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій.

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де діти могли дати волю своїм фантазіям.

Щирі слова подяки висловлюємо організаторам свята та педагогам.