Співочий конкурс «Кращий голос Азова».

2 червня 2018 року в місті Бердянськ відбувся суперфінал дитячого співочого конкурсу «Голос діти» в якому прийняли участь три учасника від Новоуспенівської громади. Дві учасниці Світлана Нагорняк  та Любов Сокольвяк в рамках конкурсу це переможці районних етапів конкурсу «Голос діти» і один учасник, Ілля Данилов призер районного відбору виступав поза змаганням.

Приємно відзначити, що наші учасниці хоч і не отримали перше місце, але виступили достойно, підкоривши суддів своїми голосами. Коли на сцені виступали наші виконавці важко в них було розгледіти дітей, це були справжні артисти, впевнені та професійні.

Побувавши на конкурсі розумієш, що найбільший скарб громади - це молодь, тому хочеться побажати їм творчої наснаги, впевненості в своїх силах та нових амбітних звершень.

Посилання на виступ www.youtube.com/watch?v=kbV63_Qj2kE&feature=youtu.be

www.youtube.com/watch?v=kcSSVY1PwKk&t=22s