Перспективи співпраці з ЄС.

Дата: 05.05.2018 11:29

Фото без описуЗ 02.05.2018 по 04.05.2018 в м. Запоріжжя відбулася серія заходів організованих представництвом ЄС в Україні: презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС, тренінг для громадських організацій Запоріжжя та області, семінар для підприємців «Як знайти бізнес партнерів в ЄС?». На цих зустрічах також піднімались питання участі органів місцевого самоврядування у розвитку підприємницької діяльності. Пріоритетними були питання допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зроблено огляд програм Євросоюзу. Було висвітлено питання подання грантових заявок та переваги глибокої та всеосяжної  зони вільної торгівлі, питання європейської консультативної підтримки для малого та середнього бізнесу та налагодження бізнес-зав’язків у країнах ЄС.

Ця подія не оминула і Новоуспенівську громаду. На заходах були присутні голова Новоуспенівської громади Сеник Іван Богданович та головний спеціаліст загального відділу Кутьєв Сергій Анатолійович. Низка заходів в рамках візиту делегації Представництва ЄС в Україні до м. Запоріжжя була дуже змістовною, корисною. Сподіваємось, набутий досвід допоможе інноваційно підійти до вирішення деяких питань та отримати перспективи для участі в програмах ЄС.