Від серця до серця

Дата: 25.04.2018 16:36

Дякуємо всіх за участь в акції ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!»

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходила ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої був збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Відділом із соціальної роботи Новоспенівської сільської ради проведено відповідну роботу з підпорядкованими підприємствами та установами Новоуспенівської сільської ради. Благодійні внески, які зібрала громада надіслано за зазначеними реквізитами для закупівлі медичного обладнання.

Дякуємо усіх небайдужих людей, які відгукнулися та прийняли участь в даній акції, подарувавши частинку своєї любові і турботи дітям, які потребують сторонньої допомоги.

Інформацію про зібрані кошти та їх використання можна побачити на офіційному сайті Всеукраїнського фонду «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/pochujte-vsi-z-2-po-22-kvitnya/