Дата: 03.02.2022 11:40

З метою перевірки дотримання працівниками торгівлі законодавства про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям  01 лютого 2022 року працівниками служби у справах дітей, поліцейським офіцером громади, директором КУ «ЦНСП» в Таврійському та Запорізькому старостинському округах проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Магазин», під час якого не виявлено фактів продажу  спиртових та слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям.

Під час проведення рейду здійснено перевірку 3 сімей Таврійського старостинського  округу,  діти яких опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками та бабусею проведено профілактичну бесіду щодо виконання батьківських обов’язків та з ××××× роз’яснювальну роботу щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог в приміщенні.

начальник служби у справах дітей Новоуспенівської сільської ради