Дата: 21.01.2022 08:49

ОГОЛОШЕННЯ

25 січня 2022 року о 10:00 годині в   залі засідань  Новоуспенівської сільської ради відбудеться  засідання виконавчого комітету   Новоуспенівської сільської ради восьмого  скликання.

Порядок денний засідання виконавчого комітету  восьмого скликання

Новоуспенівської сільської ради

25 січня 2022 року

1. Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Новоуспенівської сільської ради від 23.12.2021 №21 «Про бюджет Новоуспенівської сільської територіальної громади на 2022 рік» (доповідач Кравченко В.В.)

2.  Про схвалення звіту бюджету Новоуспенівської сільської територіальної громади за 2021 рік. (доповідач Кравченко В.В.)

3. Про проведення проміжних виборів по округу №6 (доповідач Кас’янова З.О.)

4. Про стан вчинення нотаріальних дій,реєстрацію актів цивільного стану у виконкомі Новоуспенівської сільської ради у 2021 році.(доповідач Лисенко О.М.)

5. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоуспенівської сільської ради та затвердження Положення про адміністративну комісію( в новій редакції) (доповідач Лисенко О.М.)

6. Про надання соціальної послуги «Соціальна профілактика»

Клименко Л.С.; Вітюк В.В.; Стасенко О.В.; Квітко Н.С.; Пастушенко Л.В.; Красюк Н.А. (доповідач Назарчук С.В.)

7. Про затвердження звіту  роботи КП «Аквастар» за 2021 рік (доповідач директор КП «Аквастар» Савінков Ю.Є.)