Офіцер Новоуспенівської територіальної громади Максим Ковальов прозвітував про результати роботи за ІІ півріччя 2021 року

Дата: 20.01.2022 13:17

Офіцером  громади постійно проводиться:

?робота по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на території Новоуспенівської територіальної громади;

?проводиться профілактична робота серед осіб, які вчиняли насильство в сім`ї спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг», відділом соціального захисту населення та службою у справах дітей Новоуспенівської територіальної громади.

?Головною метою як безпекових проєктів так і плідної співпраці поліцейських з громадою є зниження правопорушень будь-якого типу, створення безпекових осередків на території громади та розвиток правової обізнаності серед населення.

поліцейський офіцер громади Максим Ковальов