Крок за кроком - до кар’єри та незалежності!

Дата: 14.01.2022 11:00

Громадська організація “Маріупольська Спілка Молоді” запрошує до участі в програмі “Step by step” жінок, що бажають знайти роботу та стати незалежними, самодостатніми та професійно успішними.

Ця програма допоможе вам:

• знайти справу собі до душі чи опанувати нову професію;
  • навчиться поєднувати роботу та сім'ю
  • покращити фінансовий стан;
  • отримати нові знання та корисні навички з самопрезентації, проходження співбесіди, написання резюме;
  • стати більш впевненою у собі;

На жінок з Маріуполя, Бердянську, Мелітополю та інших міст Азовського узбережжя чекають тренінги та індивідуальна робота з психологом, кар’єрним консультантом і кейс-менеджером, що допоможуть по-новому подивитись на наявні ресурси, покращити свої навички та знайти роботу, що буде задовольняти саме їхні потреби.

Дізнатися більше інформації про цю програму та подати заявку на участь можно за посиланням.

Проєкт «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»