Дата: 23.12.2021 08:56

Не будьте самовпевненими, якщо ваш водійський досвід, стан автомобіля чи погодні умови викликають сумніви - краще скористайтеся громадським транспортом.

* Перевірте стан автомобіля: гуму, фари, склоочисники, акумулятор та роботу гальм на відкритому майданчику.

* Їдьте плавно, уникайте різких рухів кермом, рівномірно та виважено користуйтеся педалями.

* Тримайте дистанцію та гальмуйте завчасно.

* Зимова дорога вимагає іншого швидкісного режиму, обирайте безпечну швидкість.

* Пам’ятайте про потенційно небезпечні ділянки на зимовій дорозі: перехрестя, нерегульовані пішохідні переходи, зупинки (де транспорт пригальмовує, зупиняється або починає рух), а також мости та естакади, які за низьких температур леденіють.

* Уважно слідкуйте за іншими учасниками руху, передбачайте їхні маневри.

* Не забувайте, що пішоходи можуть впасти на слизькій поверхні.

* Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування навчальних установ (школи, дитсадки), знижуйте швидкість до мінімуму.

Безпечних вам доріг!

поліцейський офіцер громади Максим Ковальов