День визволення селища Таврія

Дата: 25.10.2021 16:57

Фото без описуДень визволення України від фашистських загарбників — це день пам’яті, яке відзначається по всій Україні щорічно та день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.  Таким днем визволення для нашого села Таврія, стало 26 жовтня 1943 року. Цього дня село було звільнено від німецько-фашистських загарбників. У цей день ми низько схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів односельчан-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.

Напередодні   цього величного дня, 25 жовтня, таврічани провели заходи з упорядкування території біля пам’ятника Солдатові, було проведено урочисте покладання квітів, вшанування  пам'яті  всіх тих односельчан, хто поліг у боях, хто віддав своє життя задля нашого щастя, коротко згадали про важливі основні події цих днів, та вшанували пам'ять загиблих воїнів-односельчан хвилиною мовчання.

Кожен день, кожен час пам'ятайте,

Скільки жертв нам  війна принесла.

Все, що можна для миру віддайте,

Збережіть для нащадків життя!