Пам'ять про героїв.

Дата: 13.10.2021 14:14

Фото без описуУкраїна у всі часи обороняла свою свободу і суверенітет. І завжди знаходилися відважні, мужні та сильні, які стояли на її захисті. Ось і зараз на сході країни тривають бої, за цілісність держави. Оборонною стіною є наші захисники та захисниці - герої нашого часу. Це сильні духом, завзяті юнаки та дівчата, що ціною свого життя захищають рідну землю.
14 жовтня вся країна відзначає свято Дня захисників та захисниць України, віддає шану тим, хто стоїть на сторожі цілісності нашої держави, вшановує тих, хто поліг у боях за свободу у різні часи.
Напередодні цього свята голова Новоуспенівської сільської ради Іван Сеник разом з органами місцевого самоврядування вшанували наших героїв, яких забрали небеса. Хвилиною мовчання та пам'ятними квітами згадали тих, хто поліг за свободу у часи Другої світової війни та віддали шану герою нашого часу - С. Турковському.