Вітаємо з днем села Новоуспенівка. 160 років.

Дата: 13.10.2021 13:09

14 жовтня село Новоуспенівка святкує 160 років з дня заснування.  І хоча пандемія коронавірусної інфекції ввела свої корективи в наше життя, жителі святкують цей день по своїх домівках з рідними та близькими.
За традицією, голова Новоуспенівської сільської ради Іван Сеник особисто привітав наймолодшу жительку села Богданку, що народилася напередодні свята 26 вересня та найстаршу жительку - Мошик Марію Іванівну, якій в цьому році виповнилося 92 роки.
Величезний вклад у відновлення історії села зробив Нестеренко Василь Іванович, як краєзнавець. Завдяки його кропіткій праці наше село увійшло до "Енциклопедії сіл України", що готує до випуску Інститут енциклопедичних наук України. Нові цікаві факти про село Новоуспенівка, які раніше не були висвітлені в жодній літературі Василь Іванович збирав і збирає досі по маленьких крихтах.
Вітаємо всіх мешканців села Новоуспенівка зі святом! Бажаємо міцного здоров'я, мирного неба та достатку у кожну сім'ю!