Село Запоріжжя гуляє!

Дата: 04.10.2021 16:46

2 жовтня яскравим дійством стало святкування день села Запоріжжя.Для жителів села цей день- був ще одним приводом зібратися разом поспілкуватися з односельцями,послухати музичні композиції.Із святом односельців привітав голова Новоуспенівської ТГ І.Б.Сеник та староста села А.О.Яременко ,які побажали усім присутнім щастя , здоров'я, тепла і достатку в кожній родині та мирного неба.
      Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику,всіх пригощали безкоштовною юшкою, яку готував сам голова сільської ради Іван СЕНИК. Працювали дитячі атракціони.
          Ми хочемо подякувати дітям  які приймали участь у святковому концерті.Також дякуємо всім спонсорам за допомогу .Велике вам дякую, адже завдяки вашій допомозі та підтримці наше свято відбулося.
       На прикінці свята жителів та гостей порадував святковий феєрверк.
          Тож нехай і надалі процвітає наше село. Народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди поважного віку.А ми ,жителі села,будемо робити все від нас залежне,аби наше село жило і процвітало.
Керівник художній
Т. Сеник