Поважний вік - то скарб натхнення!

Дата: 03.10.2021 14:41

Фото без описуЖовтень говорить своєю назвою не тільки сам за себе, а й за все покоління поважного віку. Це велика кількість важливих моментів життя, це мудрість і рівновага, це досягнення і мрії.

Сьогодні на базі КЗ "Центр культури та дозвілля" у затишній атмосфері пройшло свято людей поважного віку, який підготувала бібліотекар Ярош Олена Миронівна. Присутніх вітали З.М. Брусенська, В.Г. Манойленко, Г.В. Варенко, колективи "Веснянка", "Зоряночка" та А.В. Левищенко, яка була ведучою свята.

Присутні насолоджувалися піснями, монологами, веселими мініатюрами та надзвичайно смачним чаєм зі смаколиками.

Ще раз вітаємо всіх зі святом людей поважного віку, а краще сказати "золотого". Бажаємо міцного здоров'я, наснаги, невичерпної енергії та многая літа.

Дякуємо кожному учаснику, що вийшов на сцену та подарував часточку свого таланту нашим гостям.