Про пільгові медичні послуги для ветеранів та членій їх сімей

Дата: 10.09.2021 09:30

Постановою Кабінету Міністрів Укрїани від 27.12.2018 № 1175  "Деякі питання Міністерства у справах ветеранів" затверджено положення про Міністерство у справах ветеранів України (далі - Положення).

Відповідно до пункту 4 Положення, Мінветеранів відповідно до покладених на нього завдань сприяє реалізації права ветеранів та членів їх сімей на отримання медичної допомоги з урахуванням пунктів 1, 9-10 ч. 1 ст. 12, пунктів 1,9,12 ч.1 ст.13, пункктів 1, 9-10 ч.1 ст.14, пунктів 1, 10-11 ч.1 ст15 ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

У звязку з цим, повідомляємо ветеранів війни (зокрема АТО/ООС) зареєстрованих на території Новоуспенівськї громади, щодо можливості отримання ними пільгових медичних послуг на базі КНП "Госпіталь ветеранів війни" Запорізької обласної ради у визначеному порядку з урахуванням карантинних обмежень.

З 22.06.2021 обласний госпіталь ветеранів війни відновив свою роботу!