В КЗДО «Берізка» села Веселе Новоуспенівської сільської ради до Дня Рятувальника було проведено спортивну гру-розвагу «Ми рятувальники»

Дата: 17.09.2021 15:05

На минулому тижні у  КЗДО «Берізка» села Веселе Новоуспенівської сільської ради до Дня Рятувальника було проведено спортивну гру - розвагу  «Ми  рятувальники». Захід дуло організовано та проведено вихователем групи "Сонечко" Наталією Дмитрівною Стояновою за підтримки вихователя групи "Капітошка" Алесі Анатоліївни Петренко. У заході прийняли участь не лише діти  а й батьки, які допомогли дітям намалювати на відповідну тематику малюнки. Вихователі опрацювали з дітьми ряд небезпечних ситуації, які можуть становити небезпеку для життя людей та наочно розповіли як їм діяти в тій чи іншій ситуації.

Відділ освіти, молоді та спорту Новоуспенівської сільської ради