Гуманітарна допомога для вразливих верств населення

Дата: 20.07.2021 10:16

До Новоуспенівської сільської територіальної громади надійшла гуманітарна допомога від благодійної організації Християнська Церква Православного Євангелія у вигляді одягу та взуття. Враховуючи значну чисельність сімей та осіб, які потенційно потребують допомоги, нам виділено  2,7 т вантажу. Таким чином ми всі разом надаємо підтримку сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, особам похилого віку, з інвалідністю, багатодітним, малозабезпеченим сім'ям.

З метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення вантаж найближчим часом буде розподілено між старостинськими округами для надання речей тим жителям громади, які найбільше цього потребують.

Висловлюємо слова вдячності благодійникам ХЦПЄ «Жива віра» смт. Веселого, особисто пастору Папазяну С.О. за небайдужість, турботу та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Директор КУ «ЦНСП»  О.Ричкіна