Стартує підотовка до оздовлення та відпочинку дітей пільгових категорій за кошти місцевого бюджету

Дата: 05.07.2021 10:44

На виконання рішення Новоуспенівської сільської ради від 23.12.2020 № 9  «Про затвердження Програми Новоуспенівської сільської територіальної громади «Оздоровлення та відпочинок дітей» на 2021 рік», згідно якої виділено кошти з місцевого бюджету в сумі 30,0 тис.грн на придбання путівок для оздоровлення та відпочинку дітей (ознайомитися з Програмою Ви можете за посиланням), відділом соціального захисту забезпечено підписання договору на отримання путівок на оздоровлення та відпочинок в ДЗОВ «Сонячний» м.Бердянськ.

Рішенням Новоуспенівської сільської ради від 23.12.2020 № 10 затверджено Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області (детально ознайомитися з пільговими категоріями та порядком Ви можете за посиланням).

До Закладів направляються діти віком від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також зареєстровані або проживають на території Новоуспенівської територіальної громади Веселівського району Запорізької області.

Кошти місцевого бюджету спрямовуються на забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (далі – діти пільгових категорій): дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції; дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітей, взятих на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; дітей з інвалідністю; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних сімей; дітей з малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дітей - учасників дитячих творчих колективів та спортивних команд; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Дитина має право на отримання путівки з частковою оплатою один раз на рік в розмірі 30 % від вартості за рахунок коштів батьків (осіб, що їх замінюють) та 70 % за рахунок місцевого бюджету.

Вартість ліжко-дня в ДЗОВ «Сонячний» у 2021 році становить 510 грн.

Тривалість путівки – 14 календарних днів.

Загальна вартість путівки: 7140 грн, з них (70%) 4998 грн сплачується за рахунок коштів місцевого бюджету за 1 дитину, а за рахунок батьків (30%) – 2142 грн.

Початок зміни: 20.07.2021. Заплановано придбання 6 путівок.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутись до відділу соціального захисту Новоуспенівської сільської територіальної громади подати Заяву на включення до банку даних дітей, що потребують відпочинку та оздоровлення та надати документ, який посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження або паспорт громадянина України), а також документи, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії та заяву на оздоровлення у 2021 році.