Проведено виїзні прийоми громадян з питань оформлення субсидій в населених пунктах Таврійського старостинського округу

Дата: 01.06.2021 12:09

В зв'язку зі змінами в Положенні про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505, з метою зниження осціальної напруги, дотримання карантинних заходів відділом соціального захисту Новоуспенівської сільської ради здійснено виїзні прийоми в с. Таврія (28.05.2021) та с.Веселе (31.05.2021) Таврійського старотинського округу.

За попереднім записом громадян, які бажають оформити субсидію, уповноваженою особою з прийому документів на оформлення адміністартивних послуг соціального характеру здійснено 2 прийоми на територіях.

За результатами прийомів надано допомогу в оформленні пакету документів для отримання субсидій 35 громадянам та 15 консультацій для подальшого оформлення субсидії та зібрання необхідного пакету документів.

Вдячні старості Таврійського старостинського округу за допомогу та співпрацю!

Наступним планується виїзний прийом до Запорізького старостинського округу.