Урядом встановлено розміри допомоги на санаторно-курортне лікування у 2021 році для громадян, що постраждали від Чорнобильської катастрофи

Дата: 27.04.2021 10:00

Урядом встановлено розміри допомоги на санаторно-курортне лікування чорнобильців на 2021 рік

19 квітня 2021 року Урядом було прийнято рішення про встановлення у 2021 році розмірів грошової допомоги для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом виплати компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку:

особам, віднесеним до категорії 1, ? 8 262 грн;

особам віднесеним до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) –25 130 грн;

дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює,  – 16 417 гривень.

Розмір грошової допомоги збільшено на 7,3 відсотка в порівнянні з 2020 роком.

На 2021 рік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом виплати компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку особам, віднесеним до категорії 1, для  Запорізької області передбачено 1 569 780,00 тис грн, що на 684,28 тис грн більше в порівнянні з 2020 роком.