Запобігання та протидія домашньому насильству

Дата: 15.04.2021 10:00

Насильство в сім’ї – це, мабуть, найстрашніше, що може відбуватися в ній. В результаті насильства в сім’ї руйнується особистість, формуються серйозні перешкоди до саморозвитку. Особливо небезпечно, коли цього впливу піддаються діти – так ламається психіка, втрачається віра в себе і свої можливості. Насильство, яким би воно не було, згубно відбивається на внутрішньому світі людини, змушує його постійно ховатися від життя. Серед видів прийнято виділяти: фізичне, емоційне, сексуальне, економічне насильство. Насильство в сім’ї чи насильство у колективі зазвичай мають значні наслідки і переживається жертвами сильніше, ніж випадковий напад в самому темному провулку.

У випадку насильства необхідно вчасно звернутись по допомогу, а не залишатись сам на сам з цією проблемою.

З метою попередження насильства у домашньому або дитячому середовищі систематично проводиться просвітницька робота.

До вашої уваги презентація «Запобігання та протидія домашньому насильству. Алгоритм реагування на випадки домашнього насильства» (для перегляду на персональному комп'ютері)