ІНФОРМУВАННЯ ПРО ПОСЛУГИ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ

Дата: 15.03.2021 10:15

ІНФОРМУВАННЯ ПРО ПОСЛУГИ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ

Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради (далі – КП «ЗОЦОП» ЗОР) надає наступні послуги з питань організації безпечних умов праці:

1. Навчання з: охорони праці; пожежної безпеки; електробезпеки; виконання робіт підвищеної небезпеки по усім напрямкам; підготовка за професіями, підвищення кваліфікації; управління та поводження з відходами; надання домедичної допомоги постраждалим у разі нещасного випадку з використанням сучасних тренажерів; ігрова програма для закладів освіти «Абетка безпеки».

2. Атестація робочих місця за умовами праці.

У практичній діяльності центр співпрацює з Головними управліннями Держпраці у Запорізькій області.

Ефективне використання провідного потенціалу є гарантією отримання якісних послуг в цій сфері.

Контакти: (061)787-62-33, (061) 787-54-48, 068-463-78-70, 050-672-64-86, 095-470-65-48

Електронна пошта:  635157@ukr.net