СОЦІАЛЬНА ПОСЛУГА «СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА»

Дата: 21.12.2020 10:00

Відповідно до Класифікатор соціальних послуг, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 23 червня 2020 року № 429, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 09 липня 2020 року за № 643/34926, розглянемо поняття та застосування соціальної  послуги «Соціальна профілактика».

Назва соціальної послуги: СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА

Короткий опис соціальної послуги: організація навчання та просвіти (лекції, бесіди, вистави, акції, створення та розповсюдження рекламно-інформаційних та просвітницьких матеріалів тощо); організація простору безпеки та розвитку; консультування; представництво інтересів; посередництво; інформування з питань соціальних послуг, стосовно здорового способу життя, профілактики суспільно небезпечних хвороб, протиправної поведінки, інституалізації дітей та дорослих з інвалідністю, дітей з групи ризику та громадян похилого віку, дискримінації, а також з питань толерантного ставлення до вразливих груп населення.

Отримувачі соціальної послуги:

1) вразливі групи населення;

2) особи / сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах

Місце надання соціальної послуги: у приміщенні надавача соціальних послуг; за місцем перебування отримувача соціальних послуг; поза межами місця проживання та приміщення надавача соціальних послуг, у тому числі на вулиці; через мережу Інтернет за допомогою засобів рухомого (мобільного), фіксованого зв'язку.

Строк надання: одноразово / тимчасово.