ЗВІТ ПО НАПРЯМУ РОБОТИ «НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНОГО

Дата: 01.12.2020 09:00

ЗВІТ ПО НАПРЯМУ РОБОТИ  «НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ» ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НОВОУСПЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Одним з багатьох напрямів роботи відділу соціального захисту Новоуспенівської сільської ради Веселівського району є надання адміністративних послуг соціального характеру (або звернення громадян за отриманням державних допомог, субсидій, пільг).

Станом на 01.12.2020 відповідальною особою, що здійснює прийом документів зареєстровано 552 звернення сімей за період з 01.01.2020 року по 30.11.2020  щодо отриманням адміністративних послуг соціального характеру, а саме отримання:

1) житлових субсидій у грошовій формі–  136;

2) державної допомоги на дітей одиноким матерям – 134;

3) допомоги на догляд (внаслідок психічного розладу особі, що потребує постійного стороннього догляду) – 8;

4) пільги ( на придбання твердого палива та скрапленого газу, комунальних послуг)   - 89;

5) державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 62 ;

6) компенсації як фізичній особі, що надає соціальні послуги – 16 ;

7)державної  соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 3 ;

8) допомоги при народженні дитини – 27 ;

9) державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію – 17 ;

10) посвідчення багатодітної родини – 10 ;

11) тимчасової державної допомоги дітям (аліменти) – 3 ;

12) допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку – 1;

13) допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 2 ;

14) компенсаційної виплати особі, що здійснює догляд за особою, яка досягла 80 років – 11;

15) забезпечення санаторно-курортним лікуванням – 3 ;

16) забезпечення оздоровлення дітей пільгових категорій – 19 ;

17) «пакунок малюка» - 5;

18) «муніципальна няня» - 1

19) допомога дитині померлого годувальника – 2;

20) мати-героїня -1.

21) тимчасова допомога багатодітним родинам – 2;

Нагадуємо, що консультування та прийом документів на отримання адміністративних послуг соціального характеру здійснюється за адресою:

смт Веселе, вул. Пушкіна, 40 (будівля Управління соціального захисту населення Веселівської райдержадміністрації, навпроти Укрпошти), кабінет 2, уповноважена особа на здійснення прийому Гороховець Валентина Володимирівна.

Відділ соціального захисту Новоуспенівської сільської ради