ПРО УСПІШНЕ ЗАКІНЧЕННЯ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ЗА КОШТИ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ У 2020 РОЦІ

Дата: 21.09.2020 09:00

Відповідно до наказу Департаменту соціального захисту населення від 03.08.2020 №103 «Про загальний розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку», керуючись протоколом №15 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31.07.2020 розпочалася оздоровча кампанія в таких дитячих закладах: ТОВ «Дитячий оздоровчий комплекс «Енергодар», дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лазурна радуга», ТОВ «Еліна плюс» та ТОВ «Меотіда ЛТД».

Відділом соціального захисту забезпечено організацію оздоровлення за кошти обласного бюджету (нагадаємо, що на територію виділено 2 путівки до ДЗОВ «Лазурна радуга» на ІІ зміну з 28.08.2020 до 17.09.2020). Отримано заяви та пакет документів від батьків дітей пільгових категорій, що визначені першочерговими (дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини, учасника АТО) та 28.08.2020 у супроводі батьків діти направлені до закладу.

Діти повернулися до дому 17.09.2020 та дуже задоволені оздоровленням та відпочинком.

Для того, щоб ОТРИМАТИ ПУТІВКУ В МАЙБУТНЬОМУ, батькам або іншим законним представникам таких дітей пільгових категорій необхідно звернутись до відділу соціального захисту Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади та надати документ, який посвідчує особу дитини (свідоцтво про народження або паспорт громадянина України), а також документи, які підтверджують належність дитини до пільгової категорії, для внесення та формування бази даних для оздоровлення дітей пільгових категорій.

За більш детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів для отримання пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок дітей батькам та особам, що їх заміщують, необхідно звернутись до відділу соціального захисту  Новоуспенівської сільської ради за адресою та за телефонами:

с. Новоуспенівка, вул. Шевченка, 19   або за тел. 098 101 3995 Світлана Назарчук

смт Веселе, вул.Пушкіна, 40, каб.№2,  тел. 096 452 8931 Валентина Гороховець

Відділ соціального захисту Новоуспенівської сільської ради