Неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин!

Дата: 06.04.2020 09:00

Нагадуємо суб’єктам господарювання, що працюють на території Новоуспенівської сільської ОТГ, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та необхідність дотримання законодавства про охорону праці на робочих місцях.

Незадекларована праця позбавляє працівника його законних прав на щорічну оплачувану відпустку, лікарняні, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності та майбутнє пенсійне забезпечення. Це явище є проблемою  і для роботодавця, адже за кожного виявленого неоформленого працівника роботодавцю загрожує штраф у розмірі, що встановлений діючим законодавством України.

Закликаємо працівників і роботодавців Новоуспенівської сільської об’єднаної територіальної громади забезпечити оформлення  трудових відносин належним чином та дотримання діючих норм законодавства України щодо забезпечення легалізації трудових відносин, своєчасності виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та охорони праці.

Відділ соціального захисту Новоуспенівської сільської ради