Повідомлення про оприлюднення проектів рішень по оподаткуванню

Дата: 18.03.2020 10:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту рішення сесії «Про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Новоуспенівської сільської Веселівського району Запорізької області ради на 2021 рік»  та аналізу його регуляторного впливу

Проєкт регуляторного акта - рішення сесії «Про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Новоуспенівської сільської Веселівського району Запорізької області ради на 2021 рік»

Розробник проекту – Відділ ЖКГ, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин.

Мета проєкту - встановлення на території Новоуспенівської сільської ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 72220, с. Новоуспенівска, вул. Шевченка, 19;

та на електронну пошту e-mail: nuspen-rada@ukr.net

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення .

ПОВІДОМЛЕННЯ

Прєект регуляторного акта - рішення сесії «Про оподаткування єдиним податком на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області на 2021 рік»

та на електронну пошту e-mail: nuspen-rada@ukr.net

Строк отримання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення .

ПОВІДОМЛЕННЯ

Проєкт регуляторного акта – проєкт рішення сесії «Про оподаткування платою за землю на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області на 2021 рік».

Розробник проєкту – Відділ ЖКГ, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин.

Мета проєкту - встановлення на території Новоуспенівської сільської ради плати за землю у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 72220, с. Новоуспенівка, вул. Шевченка, 19;