Моє село, моя маленька Батьківщина....

Дата: 21.10.2019 09:24

Ось і відлунало свято в с.Матвіївка. 19 жовтня 2019 року жителі села Матвіївка Новоуспенівської ОТГ відсвяткували День села. На свято завітав голова громади Сеник Іван з привітаннями і щирими побажаннями жителям села Матвіївка.   Громотою сільського голови за вагомий особистий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток  території села Матвіївка, активну життєву позицію, невичерпну енергію було нагороджено: Савінкова Миколу Володимировича, директора ФГ «Агрофон»; Захаренко Дмитра Сергійовича,  ФОП; Посунько Анатолія Миколайовича, голова ФГ «Золотий колос»; Анзіна Володимира Григоровича, ФОП;  Булгакова Володимира Валентиновича, ФОП.

Подякою  сільського голови  було нагороджено

1) за вагомий особистий внесок у впорядкування території села Матвіївка, активну життєву позицію, невичерпну енергію: Посунько Сергія Анатолійовича; Гостіщева Валерія Івановича; Донець Валентину Петрівну; Бобришеву Марину Миколаївну; Полякову Олену Вікторівну; Кучеренко Ольгу Миколаївну; Берловську Валентину Іванівну; Злую Людмилу Леонідівну; Качур Володимира Миколайовича; Хачко Анатолія Вікторовича; Маслова Геннадія Вікторовича; Смірнова Дмитра Олексійовича; Дівакову Світлану Миколаївну; Лобанову Наталію Миколаївну; Бахіркіну Ніну Іванівну; Качур Анатолія Миколайовича; Голобородько Володимира Дмитровича; Черних Віктора Анатолійовича.

2) за активну громадську позицію, ініціативність, невичерпну енергію, збереження та продовження традицій мисливства і рибальства - колектив мисливців та риболовів.

3) за багаторічну аматорську діяльність, артистизм, популяризацію народної пісенної творчості, вагомий внесок у культурний розвиток території  учасників народного колективу «Рябінушка»;  «Хороший настрій»;  учасниць дуету «Аквамарін».

4) за сумлінне виконання посадових обовязків, вагомий особистий внесок у впорядкування території села Матвіївка, активну життєву позицію, громадську діяльність – працівників комунального підприємства «Аквастар».

5) за активну життєву позицію, громадську діяльність, сумлінне виконання посадових обовязків, вміння працювати з людьми і для людей, вагомий особистий внесок у впорядкування і процвітання села Матвіївка - колектив Матвіївського старостинського округу.

Привітали зі святом родину Вороніних Вікторії та Віталія з народженням  сина Максима. Не забули й про найстаршого жителя села - Гонзулеву Віру Марківну, якій у цьому році виповнилося 93 роки.

Є в с.Матвіївка й ювіляри:

Снопкова Раїса Григорівна, Гостіщев Валерій Іванович, Бахіркін Олег Федотович, Макаров Віктор Григорович, Щетініна Галина Іванівна, Зинюк Лариса Дмитріївна, Снопкова Євгенія Іванівна, Брусенський Євген Іванович, Найдьонова Алла Іванівна, Шеховцов Євгеній Іванович яким у цьому  виповнилося 80 років;

Проскуркіна Славдія Павлівна, Маслова Євгенія Петрівна, якій у цьому році виповнилося 85 років;

Пісклов Володимир Дмитрович, якому виповнилось 90 років.

Для цих ювілярів мешканці с. Матвіївка власним коштим придбали невеличкі сувеніри на згадку, які їм вручили голова громади Іван Сеник та староста Матвіївського старостинського округу Тетяна Черних. Співочі аматорські колективи с.Матвіївка під керівництвом Брусенської Зінаїди Миронівни, директора будинку культури, влаштували незабутнє свято, порадували своїми виступами як мешканців села так і гостей.  Гнатко Валентином Васильовичем, директором будинку культури с.Новоуспенівка, було організовано та забезпечення музичний супровід свята. Манойленко Валентин Васильович, завідувач сільського клубу с.Веселе, виконав для присутніх сольну пісню, привітавши всіх присутніх зі святом. До могили загиблих воїнів було організовано покладання вінку.  Порадував своїм неординарних сучасним танком присутніх гурт дітлахів, танок було виконанно для наймолодшого жителя села, як привітання. Колектив мисливців та риболовів пригостив присутніх ухою, кулішем та солдатською кашею. Активні та моторні господині села наготували для гостей купу смачного (пироги,  торти, закуски, салати тощо). Протягом дня для  мешканців села Матвіївка та гостей працювала святкова торгівля, для дітей були облаштовані атракціони. Продовжили свято дискотекою.

День села - це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід, нині допомогають молодим відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

Піснями, щирими словами лунали вітання всім жителям села! Низький уклін та дяка старості села Черних Тетяні Валентинівні,  працівникам культури, активним жителям села Матвіївка та спонсорам  за організоване для матвіївців свято.