Доречна допомога від Сергія Валентирова

Дата: 07.08.2018 15:11

Ініційована Народним депутатом України Сергієм Васильовичом Валентировим соціальна програма «Здоровий округ» продовжує успішно реалізовуватись у районах. Наш  район не залишився осторонь. За сприянням  Народного депутата України на території  Новоуспенівської  сільської ради розповсюджено 66 наборів з засобами надання першої невідкладної медичної допомоги.

Вищезазначені набори отримали, в першу чергу навчальні заклади освіти, фельдшерсько-акушерські пункти, сім’ї вразливої категорії (сім’ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, пенсіонери, ветерани праці, які не можуть самостійно себе обслуговувати).

Дякуємо, Сергію Васильовичу, за турботу про наших людей, за те, що не оминаєте увагою мешканців нашого краю.