Відділ соціальної роботи

Добро живе в кожному серці!

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходить ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Акція відбувається тринадцятий рік поспіль. Цей рік не став винятком. Відділ із соціальної роботи Новоспенівської сільської ради закликає всіх небайдужих взяти участь у вищевказаній акції. Скриньки для збору благодійних внесків розповсюджено по навчальним закладам  Новоуспенівської сільської ради, підпорядкованим підприємствам,  установам. «Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

Інформацію про зібрані кошти та їх використання можна побачити на офіційному сайті Всеукраїнського фонду «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/pochujte-vsi-z-2-po-22-kvitnya/

До відома, у 2017 році у рамках XII Всеукраїнської благодійної акції Запорізькою областю було зібрано 239 223,13 грн. На ці гроші було придбано медичнее обладнання в дитячу обласну лікарню м.Запоріжжя, а саме «Щільова лампа LS-3», «Авторефрактметр HRK-7000 HUVITZ» та ін.

Своєю пожертвою Ви зможете подарувати шанс на здорове життя маленької людини. Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно—важливого благодійного проекту.

24 березня традиційно відзначався Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. У підпорядкованих навчальних закладах Новоуспенівської сільської ради з 15 березня по 15 квітня традиційно проходить місячник боротьби із туберкульозом.

Відділом із соціальної роботи Новоуспенвської сільської ради проведено  інформаційно-просвітницький захід для учнів 5-6 класів комунального закладу «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб: «Туберкульоз – серйозна загроза для здоров’я».

Головною метою проведення даного заходу є привернення уваги підростаючого покоління до проблем захворювання на туберкульоз та інформування щодо шляхів поширення збудника хвороби, джерел інфекції, проявів захворювання та профілактики. Фахівцем із соціальної роботи  розповсюджено інформаційні буклети та акцентовано увагу на  необхідності ведення здорового способу життя.