Відділ освіти, молоді та спорту

Фестиваль дружин юних пожежників

21 березня на базі комунального закладу «Новоуспенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбувся Фестиваль дружин юних пожежних серед закладів загальної середньої освіти Новоуспенівської сільської ради. У заході взяли участь команди із 5 шкіл громади. Основним завданням агітбригад було якнайкраще розкрити під час виступу тему «Рятувальник – це мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини», продемонструвати змістовність, хореографію, вокал, театральну майстерність та відрізнитись яскравістю свого образу. Крім цього, учні показали знання з предметів «Основи здоров`я», «Основи безпеки життєдіяльності»; вправність та витримку на різних етапах конкурсу «Безпечна прогулянка». Усі учасники були старанними та талановитими, але за кількістю набраних балів переможцями Фестивалю стали дружини КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та КЗ «Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів».Друге місце посіла дружина КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце поділили між собою дружини КЗ «Матвіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Переможці та призери Фестивалю були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Новоуспенівської сільської ради.

26.03.2018 року

Про вибір і замовлення підручників https://rada.info/upload/users_files/04353362/62956aa40f01cfa6f9576c1a7c2ddea8.zip