Служба у справах дітей

Служба у справах дітей Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області, с. Новоуспенівка, вул. Шевченка, 19, 2 поверх

Начальник ССД - Пісклова Н.О (0978302429)

03 Лютого, 2022 р., 13:26
З метою перевірки дотримання працівниками торгівлі законодавства про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям  02 лютого 2022 року працівниками служби у справах дітей, поліцейським офіцером громади, директором КУ «ЦНСП», фахівцем із соціальної роботи КУ «ЦНСП»  в Матвіївському старостинському округу проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Магазин», під час якого не виявлено фактів продажу  спиртових, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям. З адміністрацією, вчителями Новоуспенівського ліцею, батьками учнів 7 класу та учнями 7 – 10 класів проведено профілактичну бесіду про загрозу куріння електронних сигарет. Батькам надано попередження щодо невиконання батьківських обов’язків. Під час проведення рейду проведено роз’яснювальну роботу та профілактичну бесіду з 5 батьками неповнолітніх дітей Матвіївського старостинського округу, три з яких опинились в складних життєвих обставинах.