Новоуспенівська громада

Запорізька область, Веселівський район

Рішення про встановлення вартості харчування дітей у ДНЗ на 2018 рік

УКРАЇНА

НОВОУСПЕНІВСЬКА   СІЛЬСЬКА  РАДА

ВЕСЕЛІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя   сесія   сьомого  скликання

 

РІШЕННЯ

 

21  грудня  2017 року                                                                              №21

 

Про встановлення  вартості  харчування

дітей  в дошкільних навчальних закладах

 

З метою подальшого соціального захисту дітей дошкільного віку, забезпечення повноцінного  раціонального  збалансованого  харчування  вихованців  дошкільних  навчальних  закладів, відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту»,    на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667 «Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах», наказу  Міністерства освіти і науки   від 08.04.2016 № 402 «Про внесення змін до Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», третя сесія сьомого скликання  Новоуспенівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01 січня  2018 року вартість дитинодня за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі : 18,00 грн. в день, з них:

- за рахунок коштів сільськогобюджету – 9,00 грн.,

- за рахунок батьківської плати – 9,00 грн.

2. Від плати за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі звільняються батьки, діти із сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та діти учасників АТО, діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях.

3. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною КДНЗ. Плата вноситься не пізніше 10-го числа поточного місяця.

4. Завідуючим дошкільними навчальними закладами дотримуватися встановленої норми вартості харчування однієї дитини за одне відвідування в день.

5. Надати право виконавчому комітету  Новоуспенівської  сільської ради звільняти від батьківської плати або зменшувати розмір батьківської плати при зверненні громадян  або адміністрації дошкільного закладу (виходячи з матеріального стану сім'ї).

6. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на інтернет сторінці офіційного Веб сайту Новоуспенівської  сільської ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради, завідуючих КДНЗ та постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Сільський голова                                         І.Б.Сеник

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь