Регуляторні акти затверджені у 2020 році

Регуляторні акти затверджені у 2020 році по Новоуспенівській ОТГ

1. Рішення сесії сільської ради  від 25.06.2020 № 1  "Про оподаткування земельним податком на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області"

Ставки земельного податку на 2021 рік

Пільги для фізичних та юридичних осіб по сплаті земельного податку згідно переліку на 2021 рік

*******************************************************

2. Рішення сесії сільської ради  від 25.06.2020 № 2  "Про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Новоуспенівської сільської Веселівського району Запорізької області ради"

Ставки податку на нерухоме майно

Пільги для фізичних та юридичних осіб по сплаті податку на нерухоме майно на 2021 рік

*********************************************************

3. Рішення сесії сільської ради  від 25.06.2020 № 3 "Про оподаткування єдиним податком на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області"

Ставки податку на нерухоме майно на 2021 рік

*********************************************

4. Рішення сесії сільської ради від 25.06.2020  № 4 "Про встановлення транспортного податку на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області"