Проекти Новоуспенівської ОТГ

До відома жителів Новоуспенівської ОТГ. Сільською радою було подано три проекти до Державного фонду регіонального розвитку, а саме  «Капітальний ремонт водопровідної системи с. Новоуспенівка - Веселівського району Запорізької області», «Капітальний ремонт водопровідної системи с. Новоіванівка - Веселівського району Запорізької області», «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Веселе Веселівського району Запорізької області. І черга» Коригування».

ОПИС ПРОЕКТУ:

Конкурс на встановлення 10 спортивних майданчиків у 2018 році! Результати Конкурсної комісії будуть оголошені до 10 травня 2018 року

Проекти Новоуспенівської ОТГ

Станом на 01.01.2018 р. на території Новоуспенівської об’єднаної громади ведеться робота по залученню коштів Державного фонду регіонального розвитку обласного бюджету та державного бюджету на проекти соціально-економічного значення. Близько десяти проектів знаходяться в стадії розгляду, такі як: освітлення по селам Новоуспенівка, Новоіванівка, з водопостачання по селам Веселе, Новоіванівка, Запоріжжя, реконструкція будинків культури в селах Новоуспенівка, Таврія та реконструкція школи в селі Новоуспенівка. Та є такі, що знаходяться в стадії реалізації, наприклад: робочий проект «Буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини на воду на місці вибувшої з ладу №946» в селі Матвіївка.

17.01.2018 р. відбулась зустріч голови Новоуспенівської об’єднаної громади Сеника Івана Богдановича з головою Запорізької обласної державної адміністрації Брилем Костянтином Івановичем де обговорювались в тому числі і питання можливості фінансування деяких проектів з обласного бюджету.

19.01.2018 р.