До уваги депутатів Новоуспенівської сільської ради!

Дата: 13.03.2019 15:18

26 березня 2019 року о 09:00 годині в сесійній залі сільської ради відбудеться  пленарне засідання двадцятої  сесії Новоуспенівської сільської ради сьомого скликання.

Черга денна:

1. Про зміни до програми Новоуспенівської сільської ОТГ «Питна вода» на 2019 рік (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  2. Про зміни до Програми «Підтримка надання соціальних послуг на території Новоуспенівської сільської  ОТГ на 2019 рік» (Доповідає секретар сільської ради Гонтаренко Н.А.)
  3. Про затвердження програми Новоуспенівської сільської ОТГ «Оздоровлення та відпочинок дітей» на 2019 рік (Доповідає начальник відділу соціальної роботи Овчарчин С.А.)
  4. Про затвердження  Програми Новоуспенівської сільської   ОТГ «Соціальний захист населення» на 2019 рік. (Доповідає начальник відділу соціальної роботи Овчарчин С.А.)
  5. Про затвердження  Програми Новоуспенівської сільської   ОТГ «Організація громадських робіт» на 2019 рік.
  6. Про затвердження Програми Новоуспенівської сільської ОТГ «Цукровий діабет» на 2019 рік
  7. Про затвердження  Програми розвитку об'єктів інфраструктури Новоуспенівської ОТГ на 2019 рік
  8. Про затвердження  Програми Новоуспенівської сільської   ОТГ «Членські внески» на 2019 рік
  9. Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих у міжсесійний період. (Доповідає Начальник відділу фінансів Кравченко В.В.)
  10. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Новоуспенівської сільської ради від 22.12.2018 №7 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»  (Доповідає Начальник відділу фінансів Кравченко В.В.)
  11. Про зміни до структури апарату та виконавчого комітету.
  12. Про укладення контрактів з директорами комунальних підприємств Новоуспенівської сільської ради.
  13. Про державну реєстрацію припинення дії договорів оренди (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  14.  Про проведення земельних торгів (аукціону) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  15. Про подання запиту на виділення коштів з обласного фонду ОНПС на фінансування об'єктів ПЗФ Новоуспенівської ОТГ(Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  16. Про надання земельної ділянки в оренду (Агропромислова компанія с. Запоріжжя) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  17. Про приведення у відповідність державного акту старого зразка (Пасічняк В.Р., с. Новоуспенівка) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  18. Про приведення у відповідність державного акту старого зразка (Барабаш С.В., с. Таврія) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  19. Про надання згоди на укладання договору підряду земельної ділянки (КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ст.», с. Новоуспенівка) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  20. Про надання згоди на укладання договору підряду земельної ділянки (КЗ «Матвіївська ЗОШ І-ІІ ст.», с. Матвіївка) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  21. Про надання згоди на укладання договору підряду земельної ділянки (КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІ ст.», с. Запоріжжя) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  22. Про надання згоди на укладання договору підряду земельної ділянки (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІ ст.», с. Веселе) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою земельної ділянки для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд (Жилов О.В., с. Таврія) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  24. Про надання земельної ділянки учаснику АТО (Моргун В.А. с. Таврія) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  25. Про припинення терміну дії договору оренди нерухомого майна з ПАТ «Укртелеком» в с. Таврія вул. Центральна, 1. (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  26. Про приведення державного акту у відповідність до чинного законодавства (оформлення спадщини гр. Нежурко Тетяна Сергіївна с. Запоріжжя, вул. Центральна 14) (Доповідає начальник відділу ЖКГ, земельних відносин Петрова О.Г.)
  27. Інше