Новоуспенівська громада

Запорізька область, Веселівський район

Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 11.02.2019 09:15
Кількість переглядів: 21

Податковими перевірками охопленоменше двох відсотків запорізьких підприємств

Фахівці фіскальної служби Запорізької областіминулого року провели 718 документальних перевірок платників податків, щоскладає 1,7 відсотка від загальної кількості платників, що перебувають наобліку у податкових органах регіону.

За результатами виявлених порушень податковогозаконодавства було донараховано 284,6 мільйона гривень, з яких на даний часузгоджено понад 101 мільйон. До бюджету надійшло 67,4 мільйона гривень, 19 з яких– після судового розгляду результатів перевірок. У порівняні з 2017 рокомнадходження до бюджету збільшились майже на 11 мільйонів або на 19 відсотків.

Суми штрафних санкцій, з якими не погодилисьплатники, оскаржуються в апеляційному або судовому порядку.

Зазначимо, що у 2018 році підвищився рівень"плановості контролю". Тобто, акцент зміщений на збільшення кількостісаме планових, обґрунтованих відповідно до ризикоорієнтованої системи,перевірок з одночасним скороченням позапланових. Податковий аудит здійснюєтьсялише за наявності у платника ризиків несплати податків, перелік якихзатверджено відповідним наказом Міністерства фінансів України.

Найбільш поширені ризики – це наявність інформаціїпро не підтвердження реального здійснення операцій; відносини з контрагентами,які знаходяться в розшуку, ліквідовані або мають ознаки фіктивності, а такожрозбіжності у платника податків згідно із системою автоматизованогоспівставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту у розрізіконтрагентів.

Нагадаємо, представники бізнесу в он-лайн режиміможуть дізнатися, чи планується перевірка їх підприємств – на сайті фіскальноїслужби розміщено план-графік проведення документальних планових перевірокплатників податків (http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html).

 

За користування природними ресурсамизапорізькі підприємства сплатили понад півмільярда гривень

У Запорізькій області надходження рентних платежівза минулий рік склали 512 мільйонів гривень.

Підприємства-водокористувачі сплатили 277мільйонів гривень, що на 53,6 мільйона або на 24 відсотки більше, ніж за 2017рік. З них, до державного бюджету надійшло понад 152 мільйони гривень, домісцевих скарбниць – майже 125 мільйонів.

Із загальної суми більш ніж 196 мільйонів гривеньсплатили суб'єкти господарської діяльності м. Енергодар,Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, водокористувачі м.Запоріжжя спрямували до бюджетів 46 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольськогота Веселівського районів – 1,9 мільйона, Василівського та Михайлівськогорайонів – 1,2 мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 1,1мільйона тощо.

Усього в регіоні зареєстровано 970 платниківрентної  плати за спеціальне використанняводи.

Крім того, 613 підприємств добувної промисловостіпоповнили бюджети на 235 мільйонів рентної плати за користування надрами, утому числі до державного бюджету надійшов 171 мільйон, до місцевих – 63,4мільйона.

 

Працівників спецпідрозділуподаткової міліції Запорізької області нагороджено відзнаками Президента України 

У Державній фіскальній службі в режимівідеоселектору відбулася урочиста нарада з нагоди четвертої річниці утворенняспецпідрозділу ДФС з оперативного забезпечення зони проведення АТО та операціїОб'єднаних сил. Захід пройшов за участі заступника Міністра фінансів УкраїниСергія Верланова, виконуючого обов'язки Голови Державної фіскальної службиУкраїни Олександра Власова, Першого заступника Голови ДФС України СергіяБілана, керівництва ДФС, Територіальних органів ДФС та підрозділів податковоїміліції в регіонах.

Учасники наради відзначили вагомий внесокоперативних співробітників ДФС в економічну безпеку східних областей України.За чотирирічну діяльність спецпідрозділу відбулося 13 ротацій, під час яких надобровільних засадах несли службу 1148 працівників податкової міліції з усіхрегіонів. Вони контролювали лінію розмежування, пункти в'їзду та виїзду знепідконтрольних територій, протидіяли нелегальному переміщенню товарів танезаконному здійсненню господарської діяльності.

Під час заходу відбулася церемонія врученнявідзнак та заохочень працівникам податкової міліції, які виконували службовіобов'язки у зоні проведення ООС.

У фіскальній службі Запорізької області офіцерівподаткової міліції привітав в. о. начальника Головного управління ДФС уЗапорізькій області Валерій Манько, керівний склад податкової міліції таколеги.

За мужність, відвагу, високий професіоналізм привиконанні завдань оперативно-службової діяльності та в зоні проведенняантитерористичної операції, заходах операції Об'єднаних сил по захистунезалежності, суверенітету та територіальної цілісності України п'ятьох працівниківподаткової міліції нагороджено відзнаками Президента України "За участь вантитерористичній операції".

 

За перший місяць року фіскальнаслужба видала запоріжцям майже сім тисяч електронних ключів

Для отримання електронних послуг від державизапорізькі платники користуються ключами цифрового підпису фіскальної служби.Лише у січні фахівці органів ДФС області видали їм майже 6,9 тисячікваліфікованих сертифікатів ЕЦП, що на тисячу більше, ніж у січні 2018 року.

Як повідомив в. о. начальника Головного управлінняДФС у Запорізькій області Валерій Манько, клієнтами запорізьких пунктівАкредитованого центру сертифікації ключів стали 2870 громадян, представниківбізнесу та організацій регіону, це на 730 перевищує кількість січня минулогороку.

Щоденно фахівці підрозділів фіскальної службирегіону обслуговують близько 150 відвідувачів.

Нагадаємо, термін дії кваліфікованих сертифікатіввідкритих ключів становить два роки з моменту їх формування. Зокрема, фізичніособи використовують цифровий підпис для отримання довідки про доходи в Електронному кабінеті з метою декларування доходів за минулий рік або приподанні декларації до органів соціального захисту для призначення житловихсубсидій тощо, а також для користування електронними сервісами інших державнихорганів.

Докладна інформація про отримання електроннихдовірчих послуг та регламент роботи розміщені на сайті АЦСК: http://acskidd.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь