До уваги депутатів Новоуспенівської сільської ради!

Дата: 29.01.2019 15:34

12 лютого 2019 року о 09:00 годині в сесійній залі сільської ради відбудеться  пленарне засідання дев’ятнадцятої  сесії Новоуспенівської сільської ради сьомого скликання.

ЧЕРГА ДЕННА

Засідання дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання

Новоуспенівської сільської ради

12.02.2019р.

Обрано депутатів – 14

Зареєстровано депутатів –

Відсутні –

1. Про затвердження програми надання безоплатної правової допомоги населенню Новоуспенівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
  2. Про затвердження програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району на 2019 − 2020 роки
  3. Про затвердження програми Новоуспенівської сільської ОТГ «Питна вода» на 2019 рік
  4. Про затвердження програми підвезення  здобувачів освіти закладів освіти Новоуспенівської сільської ради на 2019 рік.
  5. Про внесення змін до бюджетних призначень (Доповідає Начальник відділу фінансів Кравченко В.В.)
  6. Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих у міжсесійний період. (Доповідає Начальник відділу фінансів Кравченко В.В.)
  7. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Новоуспенівської сільської ради від 22.12.2018 №7 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»  (Доповідає Начальник відділу фінансів Кравченко В.В.)
  8. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади  за 12 місяців 2018 року. (Доповідає Начальник відділу фінансів Кравченко В.В.)
  9. Про передачу спецтехніки та комплектуючого обладнання на баланс КП «Надія» Новоуспенівської сільської ради.
  10. Про передачу об’єкту будівництва на баланс комунального підприємства «Таврія» Новоуспенівської сільської ради
  11. Про надання дозволу на укладання договорів оренди
  12. Про звіт сільського голови про роботу Новоуспенівської сільської ради за 2018 рік
  13. Про відпустку сільського голови
  14. Про затвердження графіку особистого прийому громадян депутатами Новоуспенівської сільської ради.
  15. Про затвердження положень про відділи.
  16. Про виконання Програм Новоуспенівської сільської ради.
  17. Про клопотання щодо передачі у комунальну власність територіальної громади Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області незавершеного будівництвом об’єктів та надання згоди на їх прийняття у комунальну власність територіальної громади села.
  18. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
  19. Про надання невитребуваної земельної частки (паю) в оренду (гр. Міщенко Г.Ф., с.Матвіївка)
  1.  Про надання невитребуваної земельної частки (паю) в оренду (Снопков О.В. с.Матвіївка)
  2. Про приведення державного акту у відповідність до чинного законодавства (оформлення спадщини Чупрун Н.І, с. Новоуспенівка)

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  (гр. Залата О.В. с.Новоіванівка)

23. Про затвердження проекту землеустрою (учаснику АТО гр. Булякову Дмитру Васильовичу території Новоуспенівської сільської ради)

1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (гр. Стрельнікова О.В. с.Матвіївка)
  2. Про приведення державного акту у відповідність до чинного законодавства (гр. Петровська Тамара Григорівна , с. Новоіванівка)
  3. Про поновлення (продовження)  договору оренди землі та внесення змін до нього
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (учасник АТО Дьомін Сергій Миколайович с.Новоолександрівка)
  5. Про внесення змін та доповнень до контракту з головним лікарем.