Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 19.12.2018 11:00

21 грудня 2018 року - останній день подання заяви провідмову від спрощеної системи оподаткування з I кварталу 2019 року

Платники єдиного податкуможуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв'язку зпереходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, зпершого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якомуподано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв'язку зпереходом на сплату інших податків і зборів.

Для відмови відспрощеної системи оподаткування суб'єкт господарювання не пізніше ніж за 10календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає доконтролюючого органу заяву.

Форма та порядок надання заяви затвердженінаказом МФУ від 20.12.11 №1675.

Для добровільної відмовивід спрощеної системи оподаткування з I кварталу 2019 року заява повинна бутиподана не пізніше 21 грудня 2018 року.

Зазначена нормапередбачена п.п.  298.2.1 та 298.2.2 ст.298 Податкового  кодексу  України.