Звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Новоуспенівською сільською радою у 2018 році

Дата: 11.12.2018 12:59

до рішення Новоуспенівської

сільської ради

від 06.12.2018 р. №2

Звіт

На виконання основних принципів державної регуляторної політики, передбачених Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Новоуспенівська сільська рада здійснює регуляторну діяльність, спрямовану на підготовку, прийняття та перегляд регуляторних актів. При її здійсненні сільська рада керується принципами доцільності, ефективності, збалансованості, передбачуваності, прозорості та врахування громадської думки.

Відповідно до рішення сільської ради від  14.12.2017р № 4 «Про створення робочої комісії Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області з прискореного перегляду регуляторних актів»  та рішення від 22.11.2017 №5 «Про постійні комісії Новоуспенівської  сільської ради» повноваження щодо здійснення сільською радою державної регуляторної політики покладено на створену робочу комісію та на  Постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Згідно з вимогами статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» голова сільської ради щорічно звітує про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами сільської ради.

У рамках планування діяльності сільської ради з прийняття рішень, направлених на удосконалення правового регулювання господарських відносин на території Новоуспенівської сільської ради рішенням сесії від  14 грудня 2017 року №4 «Про затвердження Плану діяльності Новоуспенівської  сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік» затверджено План діяльності Новоуспенівської  сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік., який розміщено на офіційному веб-сайті Новоуспенівської сільської ради.

Відповідно до Плану діяльності з  підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік рішенням сесії від 15.02.2018 р №1 «Про встановлення видів місцевих податків і зборів на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області на 2018 рік» прийнято регуляторний акт «Про встановлення видів місцевих податків і зборів на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області на 2018 рік» (регуляторний акт прийнято з метою приведення місцевих податків і зборів на території сільської ради до єдиних та економічно  обґрунтованих). Відповідно до статті 9   Закону України «Про засади державної      регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект цього регуляторного акта було оприлюднено на офіційному веб-сайті сільської ради.

Рішенням сесії від 26.06.2018 р. № 4 «Про встановлення видів місцевих податків і зборів на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області на 2019 рік» прийнято регуляторний акт«Про встановлення видів місцевих податків і зборів на території Новоуспенівської сільської ради Веселівського району Запорізької області на 2019 рік»

У 2019 році сільська рада планує продовжити роботу, спрямовану на недопущення прийняття економічно недоцільних, неефективних регуляторних актів, втручання у діяльність суб’єктів господарювання та забезпечення дотримання процедур підготовки регуляторних актів.

Сільський голова                                                                              І.Б. Сеник