Веселівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує

Дата: 10.12.2018 11:10

Семінар "Легальна зайнятість"

Фахівцями  Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості спільно з фахівцями Бюро безоплатної правової допомоги 06 грудня 2018 року проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість». На семінар було запрошено 18  зареєстрованих безробітних.

Запрошеним розповідали про необхідність легальної  трудової  діяльності, як  основи соціальної  захищеності працюючого  населення. Відсутність  належним  чином  оформлених   трудових   відносин  позбавляє працівників захисту  від незаконного   звільнення та цілої  низки   інших  прав  і  соціальних гарантій передбачених чинним законодавством. Працівники  втрачають страховий стаж  для  отримання   соціальних  виплат,  в  тому  числі   допомоги   по безробіттю  та  пенсії а також можливість отримання вихідної допомоги  у  разі  звільнення  за  ініціативою роботодавця.

На семінарі розповідали про порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та переваги легального працевлаштування. Учасникам семінару розповіли про види шахрайства при працевлаштуванні в Україні.

Присутнім надали вичерпні відповіді на  запитання, які виникли під час семінару.