Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 08.11.2018 08:39

Кваліфіковані сертифікати відкритих ключів

Акредитований центр сертифікації ключівІнформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД ДФС), як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, з 07листопада 2018 року буде формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфікованісертифікати.

Як і раніше, такі сертифікати будуть використовуватиськористувачами електронних довірчих послуг для подання електронної звітності,організації електронного документообігу, отримання адміністративних послуг велектронному вигляді тощо.

Посилені сертифікати відкритих ключів, що були сформованідо 07.11.2018 будуть і надалі обслуговуватись АЦСК ІДД ДФС до закінчення їхстроку чинності.

На інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС (https://acskidd.gov.ua) буде розміщено новіформи реєстраційних карток, які необхідно буде використовувати для отриманняелектронних довірчих послуг починаючи з 07.11.2018.