Мелітопольське управління фіскальної служби у Запорізькій області інформує

Дата: 08.11.2018 08:28

Податковінадходження по Веселівському регіону перевищили 126 мільйонів гривень

За десять місяців2018 року платники податків Веселівського регіону спрямували до бюджетів усіхрівнів 126 мільйонів 318,8 тисяч гривень. Податкові надходження порівняно зминулорічними збільшилися на 10 мільйонів 261 тисячу гривень.

Як повідомивначальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області ВалерійЛітинський, внесок веселівських платників до державного бюджету склав 57мільйонів 150 тисяч  гривень, це на 2мільйони 65,4 тисячі або на 3,7 відсотки більше, ніж торік.

Значну частину удоходах державної скарбниці займає податок на додану вартість – з початку рокусплачено 38 мільйонів 563 тисячі гривень, що на 3 мільйони  519 тисяч  або на 10 відсотків перевищує показник 10місяців 2017 року.

Надходженняподатку на доходи фізичних осіб склали 11 мільйонів 522,3 тисячі гривень,зростання до аналогічного періоду минулого року –732,6 тисячі гривень або 6,8відсотків.

Підприємстварегіону перерахували до держбюджету 1 мільйон 977,4 тисячі гривень податку наприбуток, збільшивши минулорічні відрахування на 303,6 тисячі гривень або на 18відсотків.

Військового зборуз початку року надійшло 3 мільйони 572 тисячі гривень, що на 362 тисячі або на 11,3відсотки більше, ніж у січні-жовтні минулого року.